Potrzebujesz wygodnego samochodu z kierowcą?

Chciałbyś odebrać kogoś ważnego z lotniska?

Potrzebujesz dostarczyć kogoś bliskiego na drugi koniec Europy?

Planujesz podróż biznesową lub wyjazd na wymarzone wakacje?

Co mogłoby być najlepszym dodatkiem do randki Twojego życia?

A może szykuje się niezwykle ważna data w Twoim kalendarzu?

Nasza wyjątkowa oferta na pewno Cię zainteresuje!

Poznaj naszą ofertę

Wynajem samochodu z kierowcą to absolutnie genialny wybór. Skorzystaj z naszej oferty już dziś! Omiń procedury związane z samodzielnym wynajmem i zwrotem pojazdu. Nie myśl o parkowaniu, tankowaniu, myciu pojazdu i innych stresujących szczegółach związanych ze zwykłym wynajmem samochodu. W tej opcji wynajmu nie musisz się przejmować ewentualnym udziałem własnym w szkodzie. Nie musisz nawet mieć prawa jazdy. Po prostu rozsiądź się wygodnie i ciesz się komfortową podróżą w umówione miejsce, o umówionej porze. Koszt paliwa na pierwsze 200 km jest wliczony w cenę wynajmu jak również opłata za przygotowanie pojazdu i opłata za wyjazd poza granicę kraju.

Trans-Al Rentals gwarantuje najwyższej jakości usługi. A więc gdzie jedziemy?

Audi A6

BMW 750 L

Mercedes Sprinter

Klasa Premium (przykładowy pojazd w tej klasie to Audi A6)

Podróż w przystępnej cenie w bardzo komfortowych warunkach. Prestiż dorzucamy gratis!

Klasa Luxury (przykładowy pojazd w tej klasie to BMW 750)

Jeśli szukasz dodatkowego luksusu, to ta opcja jest dla Ciebie. Tak podróżują gwiazdy i włodarze tego świata, podróżuj tak i Ty.

Klasa BUS (przykładowy pojazd w tej klasie to Mercedes Sprinter)

Pojazd tej klasy zabiera na pokład do 8 osób z kierowcą oraz całą masę bagażu a przy tym nadal zapewnia komfortowe warunki podróży. Przestronność tych pojazdów jest naprawdę zaskakująca.

Cennik

Pojazd Do 4 godzin Doba
Audi A6 649 zł 849 zł
BMW 750 L 1099 zł 1299 zł
Mercedes Sprinter 799 zł 999 zł

* podane ceny obowiązują za dobę najmu

Pobierz pełny cennik

Zapytaj o dostępność

Wypełnij formularz a my przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb

OD DO

Firma Trans-Al została założona w 1994 roku i od początku istnienia związana jest z branżą motoryzacyjną oraz transportem. Solidność, uczciwość i dbałość o klienta, to główne cechy realizowanych przez naszą firmę rewelacyjnych usług.

W naszym gronie pracowniczym skupiamy osoby, które wykonują swoje zadania z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem, a przy tym z przyjemnością i ogromnym poczuciem satysfakcji. Jesteśmy pewni, że to właśnie wysoki poziom oferowanych przez nas usług, oraz głębokie zaangażowanie całego zespołu pozwoliły nam przetrwać na rynku ponad ćwierć wieku. W maju 2019 świętowaliśmy 25-lecie nieprzerwanej obecności firmy Trans-Al na rynku europejskim.

W odpowiedzi na liczne zapytania naszych klientów, znajomych, jak również kontrahentów postanowiliśmy poszerzyć zakres naszych usług o wypożyczalnię samochodów, kamperów oraz przyczep towarowych. W tym celu powstał Trans-Al Rentals, który jest wewnętrznym działem firmy Trans-Al. Możemy zagwarantować, iż również w przypadku tego sektora świadczonych przez nas usług, dołożymy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania Naszych Klientów.

Pozwól nam udowodnić, że robimy to najlepiej i już dziś skorzystaj z naszej nowej oferty!

Kontakt

Adres: Energetyków 2, 32-050 Skawina, Polska

Tel.: +48 12 276 86 15

Email handlowy: rentals@trans-al.pl

Email rezerwacyjny: rezerwacje@trans-al.pl