Citigo

Mini

ŠKODA Citigo

x 4 x 3 Benzyna Manual 39 zł

Cennik

Pojazd 1-2 dni 3-6 dni 7-29 dni 30+ dni

* podane ceny obowiązują za dobę najmu

Pobierz pełny cennik

Zapytaj o dostępność

Wypełnij formularz a my przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb

OD DO

Firma Trans-Al została założona w 1994 roku i od początku istnienia związana jest z branżą motoryzacyjną oraz transportem. Solidność, uczciwość i dbałość o klienta, to główne cechy realizowanych przez naszą firmę rewelacyjnych usług.

W naszym gronie pracowniczym skupiamy osoby, które wykonują swoje zadania z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem, a przy tym z przyjemnością i ogromnym poczuciem satysfakcji. Jesteśmy pewni, że to właśnie wysoki poziom oferowanych przez nas usług, oraz głębokie zaangażowanie całego zespołu pozwoliły nam przetrwać na rynku ponad ćwierć wieku. W maju 2019 świętowaliśmy 25-lecie nieprzerwanej obecności firmy Trans-Al na rynku europejskim.

W odpowiedzi na liczne zapytania naszych klientów, znajomych, jak również kontrahentów postanowiliśmy poszerzyć zakres naszych usług o wypożyczalnię samochodów, kamperów oraz przyczep towarowych. W tym celu powstał Trans-Al Rentals, który jest wewnętrznym działem firmy Trans-Al. Możemy zagwarantować, iż również w przypadku tego sektora świadczonych przez nas usług, dołożymy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania Naszych Klientów.

Pozwól nam udowodnić, że robimy to najlepiej i już dziś skorzystaj z naszej nowej oferty!

Kontakt

Adres: Energetyków 2, 32-050 Skawina, Polska

Tel.: +48 665 559 555

Email handlowy: rentals@trans-al.pl

Email rezerwacyjny: rezerwacje@trans-al.pl